Металопластикові труби

Металопластикові труби застосовуються для транспортування як різного роду рідин, таких як проста вода (гаряча і холодна), так і агресивних рідин, типу різних, найчастіше неконцентрований, кислот, лугів, інших концерогенних речовин.

Металлопластик часто замінює вже звичні в будівництві сталеві труби, не поступаючись їм за всіма параметрами, в той же час маючи багато переваг перед останніми. Маючи внутрішнім шаром харчової поліетилен, металопластикова труба затримує на своїй внутрішній поверхні значно менше різного роду відкладень, які, накопичуючись з плином часу, викликають явища, що сприяють процесу корозії всередині сталевої труби. Накопичуючись в досить великій кількості, ці відкладення відшаровуються, і разом з водопостачання у приватному будинку надходять на кінцевий пункт водораздачі – кран, засмічуючи його протоки, викликаючи абразивну спрацьовування прокладок (гумових або керамічних), виводячи з ладу картриджі одноважільного змішувачів, заміна яких порівнянна із заміною всього , аж ніяк не дешевого, змішувача.

Монтаж металллопластікових труб багато простіше металевих. , По-перше, він вимагає менше різного роду фітингів (елементів для з’єднання труб у водогін). Пов’язано це з тим, що якщо для вигину металевого водопроводу необхідний куточок, за допомогою якого здійснюється поворот направлення на 90 градусів, то в метало-пластикові водогони такий вигин можна виконати, просто зігнувши трубу руками, надавши їй подальший напрямок, що відрізняється від попереднього не тільки на 90 градусів, а й на будь-який необхідний кут, навіть не кратний 90 градусам. Після такого вигину металопластикова труба не розгинається, повертаючись у вихідне положення, а залишається такою ж форми, яку їй надав річний вигин.

Металопластикові труби використовуються для прокладки теплих підлог. При укладанні їх під підлогою приміщення не потрібно сполучних деталей, труба розміщується змійкою, підключається до водопроводу гарячої води, в результаті чого під підлогою виходить фактично опалювальний радіатор, який, нагріваючи підлогу, нагріває і приміщення, причому повітряний потік нагрітого повітря в цьому випадку обігріває приміщення набагато більш ефективніше стандартних радіаторів, розташованих біля стін.

Тиск, витримує металопластиковими трубами, найчастіше перевершує заявлене в паспорті. Те ж стосується і витримується температури.

Монтаж металопластикових труб. Для з’єднання труб існують спеціальні фітінги, які дозволяють за допомогою нехитрих і доступних пристосувань здійснювати зв’язок між окремими частинами металопластикового водопроводу. Час життя металопластикових труб порівнянна з часом життя бетону і, як наслідок, з часом життя всієї будівлі.

Виробництво труб з металопластика здійснюється на спеціальних підприємствах. Одним з таких є концерн HYUNDAI, що випускає металопластикові труби різного діаметру, і продукція якого зарекомендувала себе найкращим чином як у Росії, так і за кордоном. Існують і інші виробники металопластикових труб.

Сантехніка, водопостачання, каналізація ©2010-2014